Ansatte

Aleksander Husevik

Aleksander Husevik
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, AM147, Annet

918 94 637

husevik@live.no

Fredrik Litleskare

Fredrik Litleskare
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, A, A1, A2, AM147, AM146

982 63 467

fredrik.litleskare@sklbb.no

Jan Morten Romfog

Jan Morten Romfog
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, AM147, Gave, Annet

944 87 393

jan.romfog@su-tra.no

Ole Jakob Hystad

Ole Jakob Hystad
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, AM147, AM146, Annet

906 45 440

post@su-tra.no

Øystein Markhus

Øystein Markhus
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, A, A1, A2, AM147, AM146, Annet

975 77 901

oystein.markhus@su-tra.no

Per Ove Sercan Husevik

Per Ove Sercan Husevik
Daglig leder / Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, A, A1, A2, AM147, AM146, T, Annet

913 33 875

per.ove.husevik@su-tra.no

Reidun Åsvang

Reidun Åsvang
Administrasjon

930 18 368

reidun.asvang@su-tra.no

Stein Erik Hagenes

Stein Erik Hagenes
Faglig leder / Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, T, Annet

+95 2 27 045

stein.hagenes@su-tra.no

Svein Albert Riise

Svein Albert Riise
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, AM147, Annet

922 76 797

svein.riise@su-tra.no

Tom Wagtskjold

Tom Wagtskjold
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, A, A1, A2, AM147, AM146, Annet

905 42 624

tom.wagtskjold@su-tra.no

Kommende kurs

MC Grunnkurs (Motorsykkel (A1))

23. august / Vabakkjen 10 / 920,00

Grunnkurs moped (Moped)

24. august / Sunnhordland Trafikkopplæring AS, Vabakkjen 10, 5411 Stord / 700,00

Lastsikringskurs (Personbil med tilhenger (BE))

30. august / Vabakken / 1 200,00

Ta kontakt

Messenger

Medlem av:

Norges Trafikkskoleforbund-logo

Inneholder bruk som krever aktivt samtykke

Sunnhordland Trafikkopplæring AS ønsker å gi deg en best mulig opplevelse av vår tjeneste. For å oppnå dette benytter vi informasjonskapsler (cookies) og pixels. Enkelte av disse er nødvendige for at tjenesten vår skal fungere, og andre bidrar til at du skal få en bedre og mer tilpasset opplevelse.
Ved å trykke «Godta alt» godkjenner du bruken av cookies og pixels.

Enkelte cookies er nødvendige for at nettsiden skal fungere på en optimal måte, og de er derfor ikke mulig å fjerne.

Denne typen cookies og pixels benyttes for å vise deg tilpassede annonser, som skal være relevante for nettopp dine interesser. Annonsene baseres på hva du har sett på, og/eller vist interesse for på vår nettside.

Les mer