Ansatte

Aleksander Husevik

Aleksander Husevik
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, Gave, AM147, Annet

91 89 46 37

husevik@live.no

Fredrik Litleskare

Fredrik Litleskare
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, A, A1, A2, AM147, AM146

98 26 34 67

fredrik.litleskare@sklbb.no

Jan Morten Romfog

Jan Morten Romfog
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, Gave, AM147, Annet

94 48 73 93

jan.romfog@su-tra.no

Ole Jakob Hystad

Ole Jakob Hystad
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, Gave, AM147, AM146, Annet

53 41 19 55

post@su-tra.no

Øystein Markhus

Øystein Markhus
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, Gave, A, A1, A2, AM147, AM146, Annet

97 57 79 01

oystein.markhus@su-tra.no

Per Ove Sercan Husevik

Per Ove Sercan Husevik
Daglig leder / Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, Gave, A, A1, A2, AM147, AM146, T, Annet

91 33 38 75

per.ove.husevik@su-tra.no

Reidun Åsvang

Reidun Åsvang
Administrasjon

93 01 83 68

reidun.asvang@su-tra.no

Stein Erik Hagenes

Stein Erik Hagenes
Faglig leder / Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, Gave, AM147, T, Annet

95 22 70 45

stein.hagenes@su-tra.no

Svein Albert Riise

Svein Albert Riise
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, Gave, AM147, Annet

92 27 67 97

svein.riise@su-tra.no

Tom Wagtskjold

Tom Wagtskjold
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, Gave, A, A1, A2, AM147, AM146, Annet

90 54 26 24

tom.wagtskjold@su-tra.no

Kommende kurs

Utvidelseskurs (Motorsykkel (A2))

29. mai / Vabakkjen 10 / 2 000,00

Grunnkurs moped (Moped)

4. juni / Vabakkjen 10 / 700,00

Lastsikringskurs (Personbil med tilhenger (B96))

6. juni / Vabakkjen 10 / 1 200,00

Lastsikringskurs (Personbil med tilhenger (BE))

6. juni / Vabakkjen 10 / 1 200,00

Ta kontakt

Åpningstider

Mandag kl 09.00 - 15.30
Andre dager delvis betjent, bruk tlf 91333875

Kontakt

Org.nummer
930320552

Messenger

Medlem av:

Norges Trafikkskoleforbund-logo

Inneholder bruk som krever aktivt samtykke

Sunnhordland Trafikkopplæring AS ønsker å gi deg en best mulig opplevelse av vår tjeneste. For å oppnå dette benytter vi informasjonskapsler (cookies) og pixels. Enkelte av disse er nødvendige for at tjenesten vår skal fungere, og andre bidrar til at du skal få en bedre og mer tilpasset opplevelse.
Ved å trykke «Godta alt» godkjenner du bruken av cookies og pixels.

Enkelte cookies er nødvendige for at nettsiden skal fungere på en optimal måte, og de er derfor ikke mulig å fjerne.

Denne typen cookies og pixels benyttes for å vise deg tilpassede annonser, som skal være relevante for nettopp dine interesser. Annonsene baseres på hva du har sett på, og/eller vist interesse for på vår nettside.

Les mer